Sıkça Sorulan Sorular

Ödemenizi Havale/EFT yöntemiyle yapabilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünler için ödeme sayfasında banka hesap numaralarımızı görebilirsiniz. Size uygun olan bankayı seçip tutarı göndermeniz yeterlidir. Ödemenizi yaptıktan sonra lütfen müşteri panelinizden Havale/EFT onayı veriniz. Böylece siparişiniz en kısa sürede hazırlanacaktır. 

Web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan bilgilerden biri, alan adıdır. Alan adı, web sitenizin internet adresidir. Alan adı seçerken size rehberlik ediyoruz. Bunun yanında, Web sitenizin içeriğini oluşturmak için başlıklar, metinler, resimler, videolar veya diğer medya dosyaları gibi unsurları da sizden alıyoruz. “Örn: Şirketinizin Kurumsal Bilgileri” Web Sitesi Paketlerimizde Alan Adı, Barındırma Servisi ve Web Sitesi Yazılımı dahil olup ekstra bir ücret talep etmiyoruz. (Not: Kaydedilen Alan Adı değiştirilemez. Lütfen istediğiniz alan adını doğru bir şekilde bize bildiriniz. Alan adı değişikliği için ek ücret ödenmesi gerekmektedir.)

Ödemenizi tamamladıktan sonra, kullanmak istediğiniz alan adını seçebileceksiniz. Bu aşamada, sipariş ettiğiniz ürünün faturasını ve alan adı durumunu görebileceğiniz bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada, istediğiniz alan adının müsait olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer istediğiniz alan adı boşta ise, kaydetmek için bize bir bilet göndermeniz yeterlidir. Biz de sizin için bayiliğimiz aracılığıyla alan adınızı alacağız. Bu işlem için sizden ek bir ücret talep etmeyeceğiz.

Web sitesi paketimizle, Alan Adı, Barındırma Servisi, E-posta, Türkçe cPanel, CloudFlare, Ücretsiz SSL ve web sitesi yazılımı gibi birçok özellikten yararlanabilirsiniz. Web sitenizi kolayca yönetebilir, güvenli ve hızlı bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Web siteniz için ihtiyacınız olan her şey satın almış  olduğunuz pakette mevcut.

Web sitenizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Fakat bu işlem için teknik bilgi ve tecrübe gerektiğini unutmayın. Yanlış bir değişiklik yaparsanız, web siteniz zarar görebilir ve bunu düzeltmek için ek ücret ödemeniz gerekebilir.

Secure online payment
Secure online payment
Free and friendly support